Kontakt os

Salgsafdelingen

Telefon 7580 1011

Telefax 7580 1048

salg@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider

  Helligdage 13.00 - 17.00

Hverdage 09.00 - 17.00

Lørdag     09.00 - 13.00

Søndag    13.00 - 17.00


 Adresse 

Tørring Auto A/S

Bredgade 61

7160 Tørring

 

Iban: DK6677 33000 2000 890

Swift: VEHODK22

 

 

 

Mød vores kompetente personale

 

Kontakt

 

Lars Madsen, Bilforhandler

Salg@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 20128048

 

Img 9126

 

Lene Pedersen, Salg & Leasing

Lene@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 40356422

 

Img 8881

 

 Mikkel Madsen, Salg & Leasing

Mikkel@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 27578785

 

Img 8220

 

 Nikolaj Mejer, Salg

Nikolaj@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 60185370

 

Img 8911 

 Simon Hauser, Salg

Simon@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 52397770

 

Jakob Balle Reziced

 

Jacob Balle, Salg & Leasing

Jacob@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 60190395

 

Img 8439

 

Carsten Bo Madsen, Export Manager

Carsten@kvalitetsbiler.dk

Tlf. 20268016

Exportabteilung Montag bis Freitag 09:00 – 16:00, Torvegade 125, Tørring.

 

Img 8219

 

 Sonja Kjær, Bogholderiansvarlig

Bogholderi@kvalitetsbiler.dk

Sonja@kvalitetsbiler.dk