Søg på siden

Tryk enter for at søge

Din søgning på {{query}} gav ingen resultater
Gå til avanceret søgning

Vi fandt {{pagesCount == 1 ? pagesCount + " side" : pagesCount + " sider"}} {{pagesCount > 0 && carsCount > 0 ? "og" : ""}} {{carsCount == 1 ? carsCount + " bil" : carsCount + " biler"}}
Kontakt os

Det er vores mål at have en tæt dialog med vores kunder

Vi er altid klar til til at modtage dit opkald eller din mail. Sammen kan vi i fællesskab finde din næste drømmebil.

Find en medarbejder Find vej

Find vej til Kvalitetsbiler.dk

Salgsafdelingen

Torvegade 155A
7160 Tørring

Telefon: +45 75 80 10 11
Mail: Booking@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider - Salgsafdeling
Hverdage 09.00 - 17.00
Lørdag 10.00 - 16.00
Søndag 10.00 - 16.00
Helligdage 10.00 - 16.00

Værkstedet

Torvegade 155
7160 Tørring

Telefon: +45 75 80 10 11
Mail: booking@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider - Værksted
Mandag - torsdag 07.30 - 16.00
Fredag 07.30 - 14.15
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Helligdage Lukket

Administration/bogholderi

Torvegade 155A
7160 Tørring

Telefon:
+45 75 80 10 11

Mails:
faktura@kvalitetsbiler.dk
bogholderi@kvalitetsbiler.dk

Iban: DK 2416853233398747
Swift: MISPDK21

 

Telefontider administration/bogholderi
Mandag - torsdag 08.00 - 16.00
Fredag 08.00 - 15.30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Helligdage Lukket

Kvalitetsbiler Dk Oversigtskort

Mød teamet bag kvalitetsbiler.dk

Vi glæder os til at se dig i butikken eller tage en snak over telefonen.

Salg

Casper Kruse

Casper Kruse
Salgschef

c.kruse@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 15

Lene Pedersen

Lene Pedersen
Salgskonsulent

lene@kvalitetsbiler.dk

Daniel Olander

Daniel Olander
Salgskonsulent

do@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 13

Patrick Embino Thomasen

Patrick Embino Thomasen
Salgskonsulent og Teamleder

patrick@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 18

Thor Dyhr

Thor Dyhr
Salgskonsulent og Teamleder

thor@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 12

Tobias Larsen

Tobias Larsen
Operations Manager

t.larsen@kvalitetsbiler.dk 54 33 01 08

Lotte Thorbøll Juhl

Lotte Thorbøll Juhl
Marketingchef

ltj@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 14

Jacob Kierstein Nordby Nielsen

Jacob Kierstein Nordby Nielsen
Salgstrainee

jacob@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 21

Nikolaj Brøgger Bølkov

Nikolaj Brøgger Bølkov
Salgstrainee

nikolaj@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 20

Bendt Bjerregaard

Bendt Bjerregaard
Salgskonsulent

Bendt@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 22

Værksted

Administration

Lars Madsen

Lars Madsen
Adm. direktør

salg@kvalitetsbiler.dk 20 12 80 48

Mikkel Madsen

Mikkel Madsen
CCO / Chief Communication Officer

mikkel@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 17

Lotte Mia Madsen

Lotte Mia Madsen
CFO / Chief Financial Officer

lotte@kvalitetsbiler.dk 40 35 79 11

Kim C. Kristensen

Kim C. Kristensen
COO / Head of Operations

kim@kvalitetsbiler.dk 54 33 90 10