Søg på siden

Tryk enter for at søge

Din søgning på {{query}} gav ingen resultater
Gå til avanceret søgning

Vi fandt {{pagesCount == 1 ? pagesCount + " side" : pagesCount + " sider"}} {{pagesCount > 0 && carsCount > 0 ? "og" : ""}} {{carsCount == 1 ? carsCount + " bil" : carsCount + " biler"}}

Foto på vej
{{badge}}
Fra {{car.PrisDetailDkk ? formatCurrency(car.PrisDetailDkk) : 'Ring for pris'}} /md.
Kontant: {{formatCurrency(car.AlternativPris)}}
Fra {{formatCurrency(car.AlternativPris)}}/md.
Kontant: Ring
Kontakt os

Det er vores mål at have en tæt dialog med vores kunder

Vi er altid klar til til at modtage dit opkald eller din mail. Sammen kan vi i fællesskab finde din næste drømme bil.

Find en medarbejder Find vej

Find vej til Kvalitetsbiler.dk

Salgsafdelingen

Torvegade 155A
7160 Tørring

Telefon: +45 75 80 10 11
Mail: Booking@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider - Salgsafdeling
Hverdage 09.00 - 17.00
Lørdag 09.00 - 15.00
Søndag 11.00 - 17.00
Helligdage 11.00 - 17.00

Værkstedet

Torvegade 155
7160 Tørring

Telefon: +45 75 80 10 11
Mail: booking@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider - Værksted
Mandag - torsdag 07.30 - 16.00
Fredag 07.30 - 14.15
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Helligdage Lukket

Administration

Torvegade 155A
7160 Tørring

Telefon:
+45 75 80 10 11

Mails:
faktura@kvalitetsbiler.dk
bogholderi@kvalitetsbiler.dk

Iban: DK 6476850000303062
Swift: FROSDK21

Kvalitetsbiler Dk Oversigtskort

Mød teamet bag kvalitetsbiler.dk

Vi glæder os til at se dig i butikken eller tage en snak over telefonen.

Salg

Casper Kruse

Casper Kruse
Salg & Leasing

c.kruse@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 13

Louise Holm

Louise Holm
Salg og Leasing

louise@kvalitetsbiler.dk 89 80 62 06

Lene Pedersen

Lene Pedersen
Salgskonsulent

lene@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 20

Mathias Hauge

Mathias Hauge
Salgskonsulent

m.hauge@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 14

Daniel Olander

Daniel Olander
Sælger

do@kvalitetsbiler.dk 89 80 83 56

Patrick Embino Thomasen

Patrick Embino Thomasen
Salgstrainee

patrick@kvalitetsbiler.dk 89 80 63 18

Thor Dyhr

Thor Dyhr
Salgstrainee

thor@kvalitetsbiler.dk 89 80 62 68

Filip Hvid

Filip Hvid
Salgstrainee/Engroskoordinator

filip@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 25

Tobias Larsen

Tobias Larsen
Lead Management & Mediekoordinator

t.larsen@kvalitetsbiler.dk 89 80 62 04

Mette Sandgaard

Mette Sandgaard
Værtinde/receptionist

mette@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 10

Line Grøtner

Line Grøtner
Marketingansvarlig

line@kvalitetsbiler.dk 28 19 05 06

Værksted

Administration

Lars Madsen

Lars Madsen
Adm. direktør

salg@kvalitetsbiler.dk 20 12 80 48

Lotte Mia Madsen

Lotte Mia Madsen
Udvikling & Procesoptimering

lotte@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 16