Søg på siden

Tryk enter for at søge

Din søgning på {{query}} gav ingen resultater
Gå til avanceret søgning

Vi fandt {{pagesCount == 1 ? pagesCount + " side" : pagesCount + " sider"}} {{pagesCount > 0 && carsCount > 0 ? "og" : ""}} {{carsCount == 1 ? carsCount + " bil" : carsCount + " biler"}}

Foto på vej
{{badge}}
Fra {{car.PrisDetailDkk ? formatCurrency(car.PrisDetailDkk) : 'Ring for pris'}} /md.
Kontant: {{formatCurrency(car.AlternativPris)}}
Fra {{formatCurrency(car.AlternativPris)}}/md.
Kontant: Ring
Kontakt os

Det er vores mål at have en tæt dialog med vores kunder

Vi er altid klar til til at modtage dit opkald eller din mail. Sammen kan vi i fællesskab finde din næste drømme bil.

Find en medarbejder Find vej

Find vej til Kvalitetsbiler.dk

Salgsafdelingen

Torvegade 155A
7160 Tørring

Telefon: +45 75 80 10 11
Mail: Booking@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider - Salgsafdeling
Hverdage 09.00 - 17.00
Lørdag 10.00 - 16.00
Søndag 10.00 - 16.00
Helligdage 10.00 - 16.00

Værkstedet

Torvegade 155
7160 Tørring

Telefon: +45 75 80 10 11
Mail: booking@kvalitetsbiler.dk

 

Åbningstider - Værksted
Mandag - torsdag 07.30 - 16.00
Fredag 07.30 - 14.15
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Helligdage Lukket

Administration

Torvegade 155A
7160 Tørring

Telefon:
+45 75 80 10 11

Mails:
faktura@kvalitetsbiler.dk
bogholderi@kvalitetsbiler.dk

Iban: DK 6476850000303062
Swift: FROSDK21

Kvalitetsbiler Dk Oversigtskort

Mød teamet bag kvalitetsbiler.dk

Vi glæder os til at se dig i butikken eller tage en snak over telefonen.

Salg

Casper Kruse

Casper Kruse
Salgschef

c.kruse@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 15

Lene Pedersen

Lene Pedersen
Salgskonsulent

lene@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 10

Mathias Hauge

Mathias Hauge
Senior salgskonsulent & Teamleder

m.hauge@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 11

Daniel Olander

Daniel Olander
Salgskonsulent

do@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 13

Patrick Embino Thomasen

Patrick Embino Thomasen
Salgskonsulent

patrick@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 18

Thor Dyhr

Thor Dyhr
Salgskonsulent

thor@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 12

Mette Sandgaard

Mette Sandgaard
Junior salgskonsulent

mette@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 16

Tobias Larsen

Tobias Larsen
Lead Management & Mediekoordinator

t.larsen@kvalitetsbiler.dk 54 33 01 08

Filip Hvid

Filip Hvid
Engroskoordinator

filip@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 25

Line G. Madsen

Line G. Madsen
Marketingansvarlig

line@kvalitetsbiler.dk 28 19 05 06

Line Højmark Hansen

Line Højmark Hansen
Showroom værtinde

line.hh@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 19

Tobias Orluff

Tobias Orluff
Salgstrainee

t.orluff@kvalitetsbiler.dk 54 33 56 17

Værksted

Kristian Hauge

Kristian Hauge
Værkstedschef

kristian@kvalitetsbiler.dk 29 86 01 12

Niels Kjærsig

Niels Kjærsig
Klargøringschef / Teamleder

niels@kvalitetsbiler.dk 81 37 69 44

Administration

Lars Madsen

Lars Madsen
Adm. direktør

salg@kvalitetsbiler.dk 20 12 80 48

Lotte Mia Madsen

Lotte Mia Madsen
Udvikling & Procesoptimering

lotte@kvalitetsbiler.dk 89 80 51 16

Kim C. Kristensen

Kim C. Kristensen
COO / Head of Operations

kim@kvalitetsbiler.dk 54 33 90 10